Płytki z Trawertynu

Nasze Płytki Trawertynowe

Trawertyny to luksusowe i chętnie wykorzystywane materiały w aranżacji wnętrz. Ich charakterystyczną cechą są widoczne pory oraz kawerny czyli puste przestrzenie na powierzchni, które nadają one trawertynowi niepowtarzalnego wyglądu. Materiał ten oferujemy w kilku możliwych wykończeniach powierzchni: surowy, czyli z niewypełnionymi przestrzeniami, wypełniany bezbarwną żywicą, w celu zapełnienia kawern i wypełniany szpachlą, co pozwala na uzyskanie bardziej matowego efektu. W zależności od rodzaju wykończenia powierzchni płytki trawertynowe będą pasowały do różnych stylów wykończenia, od rustykalnego czy retro po style bardziej nowoczesne.

Zastosowanie Trawertynu:

Kamień ten idealnie sprawdzi się jako okładzina ścian. Trawertynowymi płytkami można obłożyć przestrzeń nad blatem kuchennym, co nada kuchni bardziej elegancki i reprezentacyjny charakter. Dobrym pomysłem jest również obłożenie trawertynem ściany bądź ścian w ciągach komunikacyjnych domu lub mieszkania, co zabezpieczy ściany, pozwoli ukryć ewentualne zabrudzenia a jednocześnie doda przestrzeni stylu i szyku. Podłoga z płytek trawertynowych w kuchni czy salonie rozjaśni urządzane pomieszczenie. Polecamy trawertyn na schody i posadzki a mozaiki z tego materiału jako element dekoracyjny łazienek czy saun.

Przykładowe płytki i mozaiki trawertynowe oferowane przez naszą firmę znajdą Państwo poniżej. Już wkrótce więcej trawertynów z naszej oferty.

 

 

Płytki i mozaiki, których nie znaleźli Państwo na naszej stronie mogą być dostępne na zapytanie.